1. RAZRED

Spoštovani učenci, spoštovani starši!

Obveščamo vas, da vsi učitelji s ponedeljkom, 6. 4. 2020, v celoti prehajajo z vsemi vsebinami v Arnes učilnice Moodle!

Za vstop potrebujete veljavno AAI identiteto. Dobili ste jo na takem obrazcu (KLIK!).
Če podatkov o svoji AAI identiteti nimate, pišite na marko.vidmar@os-rence.si
Podrobnejša navodila za vpis v spletno učilnico dobite tukaj (KLIK!).

Nove vsebine za posemezen predmet lahko pričakujete ob dnevih, ko je predmet na urniku. Dostop do učilnice si zato uredite čim prej!

30. 3. 2020 – Klik za dostop do gradiva

Če imate kakršna koli vprašanja, pišite na desire.obid@os-rence.si ali tanja.stanic@os-rence.si

SLOVENŠČINA

SPOZNAVANJE OKOLJA

LIKOVNA UMETNOST, GLASBENA UMETNOST IN ŠPORT

Teden 2 (24. 3 - 27. 3)

24.3.2020 – Vsebine vezane na GLASBENO UMETNOST, LIKOVNO UMETNOST in ŠPORT najdete v dokumentu.

TUJI JEZIK ANGLEŠČINA

Teden 1 (16. 3 - 20. 3)
Teden 2 (23. 3 - 27. 3)

Gradivo za TUJI JEZIK ANGLEŠČINA.

Če imate kakršna koli vprašanja, pišite na neja.pelan@os-rence.si

Teden 3 (30. 3 - 3. 4)

Gradivo za TUJI JEZIK ANGLEŠČINA.

Če imate kakršna koli vprašanja, pišite na neja.pelan@os-rence.si

OPZ – OTROŠKI PEVSKI ZBOR

Teden 1 (16. 3 - 20. 3)

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

Učenje pesmi Čudežna klop (Radovan Gobec) s pomočjo posnetka (YouTube).

Če imate kakršna koli vprašanja, pišite na natasa.domazet@os-rence.si

Teden 2 (23. 3 - 27. 3)

OPZ – otroški pevski zbor

Dragi pevci in pevke.

Zaradi izrednih razmer je onemogočeno prepevanje in ustvarjanje v naši glasbeni učilnici, zato naj se vaša dnevna soba, balkon ali vrt ta in naslednji teden vsaj enkrat spremenita v koncertni oder. Ponujam vam malo drugačen izziv. Ker moje delo zdaj že dobro poznate, se boste za kratek čas spremenili v učiteljice ali učitelja glasbe. Staršem, bratom in sestram doma boste pripravili mini koncert in jih naučili vašo najljubšo pesem, ki jo boste na koncu skupaj zapeli ob določenem delu dneva. Upam, da vam bo skupno petje vsaj malo pomagalo pozabiti na skrbi in vam prineslo veselje.

Želim vam, da ostanete zdravi in se veselim, da mi boste poročali, kako je šla naloga, ko se spet vidimo.

Učiteljica Nataša Domazet

NALOGE:

1. Pripravi mini koncert za tvoje domače. Poslušalcem zapoj izbor pesmi, ki smo se jih letos naučili, oziroma tiste, ki se jih spomniš na pamet. V pomoč ti pošiljam izbor pesmi in nekaj povezav.

Tancuj, tancuj (slovaška ljudska) https://www.youtube.com/watch?v=AJnpqPXaW64

Jaz sem si pa nekaj zmislu (slovenska ljudska) https://www.youtube.com/watch?v=Fj7DTcR80lo

Čudežna klop (Radovan gobec) https://www.youtube.com/watch?v=gRxqSCFSFGM

Šumijo gozdovi domači (ljudska) https://www.youtube.com/watch?v=9NzcXTliSIU&list=RD9NzcXTliSIU&start_radio=1&t=69

1. Starše, brate in/ali sestre nauči pesem, ki ti je najbolj všeč. Pri učenju pesmi uporabljaj metodo odmeva, to je način, po katerem vas pesmi v šoli naučim tudi jaz.

Ob 18h se zberite na vašem »odru« (v dnevni sobi, na dvorišču ali na balkonu) in od srca skupaj zapojte.

3. Naredite zvočni posnetek najljubše pesmi in mi jo pošljite na e.naslov natasa.domazet@os-rence.si

Datum oddaje naloge: petek, 27. 3. 2020

Če imate kakršna koli vprašanja, pišite na natasa.domazet@os-rence.si