Srečanje z babicami in dedki za skupino Pikapolonice je potekalo dne 20. 5. 2022 s pričetkom ob 10. uri.

Stare starše sva strokovni delavki Ajla Sulič in Tanja Rejc povabili v igralnico skupine Pikapolonice, kjer sva jih najprej pozdravili, nato pa z otroki za dobrodošlico zaplesali plesa »Mali zvonček« ter »Avto«.

Na atriju skupine Pikapolonic je nato sledila pogostitev s piškoti, sadjem, sokom in kavo. Druženje smo popestrili z milnimi mehurčki in glasbo, tako nam je bilo z dedki in babicami še zabavneje.

Ob 11.00 sva se s sodelavko babicam in dedkom zahvalili za obisk ter jim podarili izdelek, ki so ga zanje naredili otroci. Menim, da so bili z obiskom zadovoljni tako stari starši, otroci kot tudi me strokovne delavke.

Zapisala: Tanja Rejc

Bukovica, 22. 5. 2022