Spoštovani starši.
Vlada RS je dne, 28. 3. 2021,  zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih.Odlok velja od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021 in bo v Uradnem listu RS, objavljen danes, dne, 29. 3. 2021.V četrtek, 1. 4. 2021, se zaradi prepovedi zbiranja ljudi začasno preneha izvajati vzgojno-izobraževalno delo v vrtcih ter v osnovnih in glasbenih šolah. Pouk v tem času poteka na daljavo.

Organizirali bomo nujno varstvo za vrtec in učence od 1. do 3. razreda. Šola  bo organizirala tudi topli obrok za učence, ki imajo brezplačni subvencionirani obrok.  Vašo odločitev za koriščenje obroka sporočite na šolo, do jutri, 31. 3. 2021.

Delo na daljavo bo potekalo po ustaljenem načinu. Učitelji bodo učence o načinu dela obvestili danes in jutri, kasneje bo komunikacija potekala preko spletnih učilnic, e-pošte in drugih dogovorjenih načinih.
Lepo pozdravljeni,

Nataša Prinčič