V vrtcu Bukovica smo z navdušenjem dočakali zaključno prireditev. Otroci so se z veseljem pripravljali na pevske in tudi plesne nastope.

Najmlajši otroci iz skupine Pikapolonice, so se predstavili s plesno točko Žabice.

Otroci iz skupine Metulji, so nas razveselili z deklamacijo Bi plesala če bi znala in pesmijo Ko si srečen.

Najstarejša skupina Čebele, pa se je predstavila z ljudskim plesom Ob bistrem potočku je mlin ter plesno-pevsko točko Prijateljska.

Za vrhunec prireditve so poskrbeli Mini maturantje. To so otroci, ki bodo septembra prvič sedli v šolske klopi. Z glasnim korakanjem in petjem so se poslovili od vrtca. Na koncu je otroke čakalo sladko presenečenje-torta, s katero so se posladkali.

»V vrtec grejo prav majhni otroci- še z dudico in v plenički.

A zrastejo in odletijo iz vrtca. V šolo. Kot ptički.«

Zapisala: Taja Klančič