OBVESTILO za STARŠE otrok vrtca, ki bodo v šolskem letu 2021/2022 prvič vključeni v vrtec

Spoštovani starši,

v ponedeljek, 30. avgusta 2021, ob 17.00, načrtujemo na igrišču Vrtca Renče uvodni roditeljski sestanek za starše tistih otrok, ki bodo v šolskem letu 2021/2022 prvič vključeni v naš vrtec (Renče in Bukovica).

Želeli bi Vam predstaviti delo in življenje v vrtcu v šolskem letu 2021/2022 in Vas seznaniti, kako bo potekalo uvajanje otrok v vrtec.

Pisno vabilo s podrobnejšimi informacijami o izvedbi sestanka boste prejeli po pošti.

Dorina Vončina Kodelja
                                                                      Pomočnica ravnatelja za vrtec