Na predavanje o pasteh, ki so jih za otroke in odrasle prinesli s seboj internet, računalniki, tablice in pametni telefoni, z naslovom:

NEVARNOST SPLETA, DRUŽBENEGA OMREŽJA IN DIGITALNIH NAPRAV.

Predavanje bo v četrtek, 4. 4. 2019 v Veliki dvorani Angela Mlečnika v Bukovici.

Predavala bosta kriminalistična inšpektorja Simon Rosič in Matjaž Hladnik iz Sektorja kriminalistične policije na Policijski upravi Nova gorica.

Kriminalista bosta spregovorila o nevarnostih, konkretnih primerih iz svoje prakse in svetovala, kako se zavarovati pred zlorabami.

Predavanje je namenjeno staršem otrok Vrtcev Renče, Bukovica, Vogrsko in Waldorfskega vrtca Bukovica, staršem učencev OŠ  Renče na POŠ Bukovica in POŠ Vogrsko, staršem otrok vrtca pri POŠ Vogrsko in vsem občanom občine Renče Vogrsko.