V Vrtec Bukovica!

S prvimi koraki smo prestopili nove pragove … nekateri v nove in večje igralnice, k novim prijateljem in vzgojiteljicam, drugi s še večjim korakom prvič v vrtec.

V vrtcu so nas pričakale igrače in zanimive igre. Otroci skupine Čebelic smo obiskali šolsko knjižnico, telovadili na športnih uricah in zapeli na glasbeni urici. Slikali smo z jesenskimi barvami …

Otroci skupin Metulji in Pikapolonice smo spoznali vrtec, igralnice, nove prijatelje in vzgojiteljice, ki so za nas pripravile zanimive dejavnosti. Nekaterim nam ločitev od staršev ni bila lahka, zato smo potočili tudi kakšno solzo.

Toplo jesensko sonce nas je vabilo ven, na igrišče in posušilo vse solze. Veseli smo se igrali na novem igralu, tekali z novo ponjavo, odšli na prvi sprehod … novim dogodivščinam naproti.

Zapisala vzgojiteljica Irena Jerovšek