V mesecu oktobru je skupino Lunic in Sončkov obiskala Sara Čotar in njen pes Bonny. Najprej smo skupaj z otroki našteli in opisali dele telesa na Bonnyu. Nekateri otroci so ga sprva radovedno opazovali, pogumnejši pa so takoj pristopili k njemu in pokazali kje se nahaja posamezen del njegovega telesa. Imeli so možnosti, da ga peljejo na kratek sprehod, mu vržejo žogico katero je z veseljem lovil in prinesel nazaj. Kdor je želel ga je lahko tudi nahranil, počesal … Otroci so začudeno opazovali, ko je Sara pokazala pasjo zobno ščetko in mu umila zobe. Vsak je imel možnost, da ga poboža, kar je bilo otrokom tudi najbolj všeč. Vsi smo bili zelo veseli, saj sta Sara in Bonny podelila z nami prav posebno pozitivno energijo.

Erika Beguš,
Renče, 25. 10. 2016